Aktuāli«Atpakaļ

03-04-2019
Poļu valodas nodarbības

Apgūsti poļu valodu – paplašini iespēju apvāršņus!

Vai Tu zināji, ka poļu valoda ir viena no 10 lielākajām Eiropas valodām, viena no oficiālajām Eiropas Savienības valodām, dzimtā valoda apmēram 44 miljoniem cilvēku, un poļu valoda atver piekļuvi vienam no lielākajiem darba tirgiem Eiropā un lielākajai Centrālās un Austrumu Eiropas reģiona ekonomikai?

Un vai Tu zināji, ka tieši šobrīd Tev ir iespēja Jēkabpilī apgūt poļu valodu bez maksas?

Februāra sākumā “Erasmus+” programmas Eiropas brīvprātīgā darba projekta “Volunteer’s discovery” jauniešu pulciņam Jēkabpilī pievienojās Marta Magdalena Boczon no Polijas. Marta līdz jūlija beigām strādās poļu kultūras biedrībā “Rodacy” un viena no Martas projekta aktivitātēm būs neformālu poļu valodas nodarbību pasniegšana vietējiem iedzīvotājiem.

Jēkabpils poļu biedrība “Rodacy” kopā ar biedrībām no Lietuvas, Polijas un Čehijas īstenoja divgadīgu starptautisku projektu „Zināšanas bez barjerām: pieaugušo izglītības inovatīvas metodes”. Šī projekta rezultātā tika izveidota mācību platforma internetā  www.wiedzabezbarier.eu , kurā prioritāri iekļauta poļu valodas apmācība ar skaidrojumiem latviešu valodā un papildus pieejami uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju kursi (poļu valodā). Marta plāno integrēt šo tiešsaistes mācību platformu arī viņas vadītajās poļu valodas nodarbībās, jo pēc izmēģināšanas atzinusi to par ļoti lietderīgu un ērti izmantojamu.

Martas vadītās poļu valodas nodarbības notiks katru ceturtdienu, plkst.17.15, “Jēkabpils NVO resursu centra” dienas centrā “Kopā būt”, Jaunā iela 39i, Jēkabpils. Nodarbības noslēgsies vien neilgi pirms Martas projekta noslēguma jūlija beigās, tāpēc mēs aicinām nevilcināties un piebiedroties jebkurā Tev izdevīgā ceturtdienā!

Vairāk info un pieteikšanās: 28395188

Evelīna Elksnīte

Jēkabpils NVO resursu centrs

Projektu “Volunteers discovery” finansē Eiropas Komisija programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, līdzfinansē Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Projektu koordinē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs”, uzņemošie partneri Latvijā ir biedrības “Ūsiņš” un “Rodacy”.